Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Avrig din Avrig

Mersul trenurilor contact

Avrig , jud. Sibiu, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:15 2518 Tren Regio 2518 din Avrig
Cirta Scoreiu Porumbacu Ucea Sarata Arpas
04:42 1624 Tren InterRegio 1624 din Avrig
Fagaras Azuga Crivina Codlea Campina Valea Larga Brasov Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Timisu De Sus Comarnic Predeal Busteni Ucea
04:59 2511 Tren Regio 2511 din Avrig
Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu
05:56 2510 Tren Regio 2510 din Avrig
Dridif Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu Vistea Ucea Oltet Voila
06:13 2513 Tren Regio 2513 din Avrig
Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h
06:44 1528 Tren InterRegio 1528 din Avrig
Campina Vladeni Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia Fagaras Comarnic Codlea Busteni Ucea Brasov Azuga Sercaia
08:38 2512 Tren Regio 2512 din Avrig
Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu Vistea Ucea Oltet Voila Dridif
08:55 2101 Tren Regio 2101 din Avrig
Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h
11:47 1724 Tren InterRegio 1724 din Avrig
Ucea Fagaras Codlea Brasov
13:01 2102 Tren Regio 2102 din Avrig
Persani Brasov Dridif Sarata Valeamorod h Beclean Arpas Vladeni Bartolomeu Cirta Bradet Ucea Scoreiu Ghimbav Voila Porumbacu Fagaras Vistea Sercaia Mindra Oltului Codlea Oltet Dumbravita
13:18 2515 Tren Regio 2515 din Avrig
Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem
14:59 1621 Tren InterRegio 1621 din Avrig
Faget Talmaciu Margina Sibiu Sibot Simeria Ilia Orastie Buzias Saliste Deva Lugoj Vintu de Jos Timisoara
15:27 2104 Tren Regio 2104 din Avrig
Mindra Oltului Codlea Oltet Dumbravita Persani Brasov Dridif Sarata Valeamorod h Beclean Arpas Vladeni Bartolomeu Cirta Bradet Ucea Scoreiu Ghimbav Voila Porumbacu Fagaras Vistea Sercaia
16:06 1622 Tren InterRegio 1622 din Avrig
Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Fagaras Busteni Codlea Azuga Brasov Campina Ucea
16:42 2514 Tren Regio 2514 din Avrig
Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu Vistea Ucea Oltet Voila Dridif Sarata Arpas
17:06 2103 Tren Regio 2103 din Avrig
Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu
17:44 1725 Tren InterRegio 1725 din Avrig
Dragasani Piatra Olt Ramnicu Valcea Bals Craiova Podu Olt Ciineni Calimanesti Lotru Babeni Pausa h
20:08 2516 Tren Regio 2516 din Avrig
Oltet Voila Dridif Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu Vistea Ucea
20:26 1527 Tren InterRegio 1527 din Avrig
Talmaciu Sibiu
21:14 2517 Tren Regio 2517 din Avrig
Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu
22:10 1623 Tren InterRegio 1623 din Avrig
Talmaciu Sibiu
Sosiri
Ora Tren De la
00:15 2518 Tren Regio 2518 din Avrig
Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem
04:42 1624 Tren InterRegio 1624 din Avrig
Talmaciu Sibiu
04:59 2511 Tren Regio 2511 din Avrig
Sarata Arpas Cirta Scoreiu Porumbacu Ucea
05:56 2510 Tren Regio 2510 din Avrig
Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu
06:13 2513 Tren Regio 2513 din Avrig
Porumbacu Vistea Ucea Oltet Voila Dridif Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu
06:44 1528 Tren InterRegio 1528 din Avrig
Talmaciu Sibiu
08:38 2512 Tren Regio 2512 din Avrig
Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa
08:55 2101 Tren Regio 2101 din Avrig
Bartolomeu Cirta Bradet Ucea Scoreiu Ghimbav Voila Porumbacu Fagaras Vistea Sercaia Mindra Oltului Codlea Oltet Dumbravita Persani Brasov Dridif Sarata Valeamorod h Beclean Arpas Vladeni
11:47 1724 Tren InterRegio 1724 din Avrig
Calimanesti Lotru Babeni Pausa h Dragasani Piatra Olt Ramnicu Valcea Bals Craiova Podu Olt Ciineni
13:01 2102 Tren Regio 2102 din Avrig
Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem Podu Olt
13:18 2515 Tren Regio 2515 din Avrig
Vistea Ucea Oltet Voila Dridif Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu
14:59 1621 Tren InterRegio 1621 din Avrig
Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Fagaras Busteni Codlea Azuga Brasov Campina Ucea Ploiesti
15:27 2104 Tren Regio 2104 din Avrig
Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem
16:06 1622 Tren InterRegio 1622 din Avrig
Orastie Buzias Saliste Deva Lugoj Vintu de Jos Timisoara Faget Talmaciu Margina Sibiu Sibot Simeria Ilia
16:42 2514 Tren Regio 2514 din Avrig
Mohu Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa Sibiu Racovita
17:06 2103 Tren Regio 2103 din Avrig
Valeamorod h Beclean Arpas Vladeni Bartolomeu Cirta Bradet Ucea Scoreiu Ghimbav Voila Porumbacu Fagaras Vistea Sercaia Mindra Oltului Codlea Oltet Dumbravita Persani Brasov Dridif Sarata
17:44 1725 Tren InterRegio 1725 din Avrig
Ucea Fagaras Codlea Brasov
20:08 2516 Tren Regio 2516 din Avrig
Sibiu Racovita Mohu Atelier Zona h Vestem Podu Olt Talmaciu Mirsa
20:26 1527 Tren InterRegio 1527 din Avrig
Ploiesti Ucea Predeal Bucuresti Fagaras Sinaia Codlea Busteni Brasov Azuga Campina
21:14 2517 Tren Regio 2517 din Avrig
Vistea Ucea Oltet Voila Dridif Sarata Arpas Fagaras Cirta Beclean Scoreiu Porumbacu
22:10 1623 Tren InterRegio 1623 din Avrig
Brasov Campina Crivina Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Fagaras Busteni Ucea Codlea Azuga Sercaia

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!